فروش ویژه 16 آذر
فروش ویژه کمپبل و سولومون
پیام مصطفی پویان مدیر خانه زیست شناسی
پیش فروش دوره 5 جلدی LIFE 2017
مهرتان مبارک
بانک آزمونهای ارشد از سال 75 تا 96
فروش ویژه جانورشناسی هیکمن جلد 1 و 2
بن تخفیف ویژه خرید کتاب از اف بوک

 

بیولوژی کمپبل انجیل زیست شناسی

 

پروفسور نيل آ. كمپبل، نويسندة كتاب معروف“Biology” و محقق برجستة دانشگاه كاليفرنيا، در 21 اكتبر 2004 در بيمارستان “Redland”پس از تحمل رنج حاصل از نارسايي قلبي، درگذشت. وي در هنگام مرگ 58 سال داشت. پروفسور كمپبل دكترايش را در شاخة علوم گياهي و در سال 1975 از دانشگاه كاليفرنيا دريافت كرد. وي سپس در كالج Pomona، دانشگاه Cornell و نيز كالج San Bernardino مشغول به تدريس شد تا اينكه در سال 1989 به گروه زيست شناسي دانشگاه كاليفرنيا پيوست. وي در تمامي اين دانشگاهها و دانشكده ها به عنوان متخصص در آموزش زيست شناسي مشغول به فعاليت بود.
دكتر جودي هالت، پروفسور و رئيس دپارتمان علوم گياهي دانشگاه كاليفرنيا مي گويد : «دكتر كمپبل با بسياري از دانشمندان و بزرگان زمان ما دوست بود. وي حامي سخاوتمندي براي كاركنان، دانشجويان و دپارتمان علوم گياهي بود».
مهارت تأليف و ايثار و از خودگذشتگي دكتر كمپبل در آموزش زيست شناسي، بر معروفيت گروه زيست شناسي دانشگاه كاليفرنيا افزود.
دكتر كمپبل يقيناً به خاطر نوشتن كتاب هاي معروف Biology در سطح بين المللي مشهور است. به گفتة پيرسون و بنجامين كامينگز، ناشران كتاب هاي كمپبل، از زمان معرفي كتاب Biology در سال 1987، در حدود 70% زيست شناسان، پزشكان، بيوتكنولوژيست ها و در حدود 100% از معلمان زيست شناسي زير 40 سال، كتاب Biology را به عنوان كتاب درسي خود انتخاب كرده اند. در بخش دانش آموزي نيز تخمين زده مي شود كه هر ساله بيش از نيم ميليون دانش آموز در سراسر جهان از كتاب Biology كمپبل استفاده كنند.
دكتر آنتوني هانگ، پروفسور زيست شناسي مولكولي و سلول گياهي در دپارتمان زيست شناسي دانشگاه كاليفرنيا، در مورد تأثير پروفسور كمپبل بر حوزة زيست شناسي و آموزش علوم زيستي مي گويد:
«كتاب هايش چنان معروفند كه ماه گذشته، زماني كه براي شركت در سميناري در تايوان بودم، سه ويرايش چيني مختلف ازكتاب هايش را ديدم. هر جا كه مي روم، وقتي مي گويم از دانشگاه كاليفرنيا هستم، مردم از من مي پرسند، آيا دكتر كمپبل را مي شناسم!»
كتاب هاي بيولوژي كمپبل تا كنون به بيش از 9 زبان زندة دنيا ترجمه شده است. پس از مرگ دكتر كمپبل، ‌از طرف خانواده اش درخواست مي شود تا به جاي اهداي تاج گل، هزينه اش را براي كمك به بودجة تحقيقاتي دانشجويانش ، به حساب دانشگاه كاليفرنيا واريز كنند. در سال 2011 گروه مؤلفين كتاب Biology ، به پاس سال‌ها خدمات ارزشمند نيل كمپبل در زمينة آموزش زيست‌ شناسي، از ويرايش نهم، عنوان كتاب را به CAMPBELL  BIOLOGY تغيير داده است. ​
روحش شاد و راهش پر رهرو باد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 خرید کنید

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 

بیولوژی سولومون کم نظیر دلچسب و متفاوت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پروفسور الدرا ، سولومون (ELDRA P. SOLOMON)
تا كنون چندين كتاب درسي مهم دانشگاهي مربوط به رشته هاي زيست شناسي ، آناتومي انسان و فيزيولوژي را به رشتة تحرير درآورده است. اكثر كتاب هاي وي به بيش از 11 زبان زندة دنيا ترجمه شده است.
خانم پروفسور سولومون مدرك كارشناسي ارشد علوم پايه را از دانشگاه فلوريدا و كارشناسي ارشد و دكتراي علوم انساني خود را از دانشگاه فلوريداي جنوبي اخذ كرده است. وي بيش از بيست سال مدرس دانشجويان دوره هاي مختلف بيولوژي و پرستاري بوده است.
پروفسور سولومون يك زيست روانشاس است؛ در واقع ايشان زيست شناسي است كه اثرات تجربيات تلخ شوكهاي روحي را بر فيزيولوژي عصب مطالعه مي كند.
تحقيقات وي در اين زمينه در مورد «رابطة بين استرس و هيجان با سلامتي» متمركز شده است. ايشان در زمينة سلامتي روان و بررسي اختلالات روحي رواني بعد از حوادث و مصيبت هاي دردناك، يك متخصص بي نظير است.
پروفسور سولومون از سال 1992 تاكنون، رياست مركز بهداشت رواني، سنجش و درمان آمريكا را بر عهده دارد.
خانم پروفسور سولومون، شخصيتي سرشناس در كشور آمريكا و مجامع علمي جهان است.
در پانزدهمين همايش بررسي علوم ، به دعوت دانشگاه آمريكايي پورتوريكو و به عنوان استاد مدعو شركت نموده و در جلسه اي عمومي و در حضور دانشمندان شركت كننده، موضوع «ارتباط جسم و روح به عنوان مقدمه اي بر ايمونولوژي رواني ـ عصبي» را با جسارت تمام مطرح كرد.
«ايشان يك زن آمريكايي، متخصص در علوم و مهندسي، در خدمت پزشكي و سلامت،‌عضو جامعة دانشگاهي كشور و در نهايت يك چهرة سرشناس علمي جهاني
مي باشند». اينها جملاتي است كه بارها در نشريات معتبر آمريكايي در مورد پروفسور سولومون به چاپ رسيده است

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

خرید کنید

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است!

دفتر مرکزی: تهران، خیابان لبافی نژاد- بین فلسطین و ابوریحان- کوچه باقری پارسا- بن بست اول- پلاک4تلفن: 66477684ارتباط ویژه از طریق تلگرام: 09374098350