هدیه نوروز کرونایی
آغاز همکاری خانه زیست شناسی با بوکت و فیدیبو
جهت دیدن فایل ها لینک زیر را لمس کنید.
آغاز همکاری خانه زیست شناسی با دیجی کالا(فیدیبو) و بوکت
 
"برگرفته از صفحه اینستاگرامی خانه زیست شناسی"
 
آخرین جلسه انجمن زیست شناسي، قبل از برگزاری بیستمین کنگره زیست شناسی ایران ( که قرار بود در مراغه برگزار شود)، در دانشکده علوم دانشگاه تهران برگزار شد.
 در این جلسه قرار بود از طرح بزرگ و کشوری " خانه زیست شناسی" با عنوان " سرشماري و تهيه شناسنامه زيست شناسان كشور " دفاع کنم .
 جلسه با حضور هیات مدیره انجمن تشکیل شد؛ دکتر احمد مجد ، دکتر علیرضا ساری، دکتر محمد نبیونی، دکتر حسین زاده کلاگر و سایر دوستان در جلسه حضور داشتند و چقدر جلسه خوب و
دلچسبی بود !
 در این جلسه قرار بر این شد كه خانه زیست شناسی با عقد یک تفاهم نامه ، به عنوان مجری طرح بزرگ سر شماری زیست شناسان کشور، از مهر ماه، کارِ سرشماری را به صورت عملیاتی شروع
کند. عمده تصمیمات جلسه در مورد نحوه برگزاری کنگره زیست شناسی در دانشگاه مراغه بود .قرار بر این شد که خانه زیست شناسی در کنگره مراغه حضوری فعال داشته باشد.
و اما مراغه...!
 
 باغشهر زیبای مراغه یکی از زیباترین شهرهای استان آذربایجان شرقی و ایران است. باغ های بزرگ با درختان کهن، نشان از قدمت دور و دراز این شهر دارد.
 
 " رصد خانه مراغه " به عنوان سنبل علم و دانش در این شهر ، جایگاهی منحصر بفرد دارد.
 رودخانه خروشان، شهر را به دو نیم تقسیم کرده است و انصافا زیبایی مراغه را دو چندان کرده است.
 دانشگاه مراغه اما یکی از دانشگاههای جوان و در مسیر توسعه کشور محسوب می شود که درحال حاضر رتبه 25 را در بین دانشگاههای کشور به خود اختصاص داده است. 
 
گروه زیست شناسی دانشگاه مراغه نيز از جمله گروه های بسیار جوان در بین گروه های زیست شناسی کشور محسوب می شود! 
 
شاید جسارت برگزاری بیستمین کنگره زیست شناسی در دانشگاه مراغه به همین شور و قدرت جوانی مربوط باشد ! " دکتر احمد آقایی " را در هر لحظه و هر جا می شد در حال جنب و جوش و فعاليت دید!
در جلسه دانشگاه تهران از نزدیک شاهد تلاش و زحمات ایشان برای برگزاری شایسته این اتفاق بزرگ بودم . در روز افتتاحیه مراسم می شد رضایت را در چهره این استاد جوان مشاهده کرد ...!
 دکتر محمد زاده، دکتر برزگری، دکتر فتحی رضایی و دیگر اساتید این گروه را هم در ایام برگزاری کنگره بسیار فعال دیدم .
دکتر معصومی جهاندیزی، دکتر بهرامی ، دکتر مجدانی ، دکتر درویشی، دکتر کریمی مندل بسر و دکتر شهابی وند از اعضای هیات علمی گروه زیست شناسی دانشگاه مراغه هستند که یقینا دانشجویان رشته زیست شناسی خاطرات خوشی در کنار آنها خواهند داشت.
 
بعد از برگزاری کنگره زیست شناسی در دانشگاه مراغه, می توان جهش رشدی قابل ملاحظه ایی را در گروه زیست شناسی این دانشگاه انتظار داشت اعتماد به نفس اساتید گروه, زیر ساخت های ایجاد شده, حضور مسولین مربوطه, جذب بودجه های عمرانی و پژوهشی دانشگاه, همه و همه نشان از آینده درخشان این گروه در سال های آینده می دهد .
شاید یکی از انتخاب های خوب دانشجویان برای رشته زیست شناسی دانشگاه مراغه باشد
دانشگاهی که می رود با تاسیس گروه های مختلف تحصیلات تکمیلی , گام های بلند توسعه را بردارد.
عکسی یادگاری خودم با دکتر بهاالدینی عزیز در حاشیه برگزاری کنگره 
با دکتر بهاالدینی در دانشگاه شیراز خاطرات شیرینی دارم فیزیولوژی جانوری 1 2 3 از بهترین و جذاب ترین درسهایی بود که با ایشان گذراندم

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است!

تلفن: 66477684ارتباط ویژه از طریق تلگرام: 09374098350