هدیه نوروز کرونایی
آغاز همکاری خانه زیست شناسی با بوکت و فیدیبو
جهت دیدن فایل ها لینک زیر را لمس کنید.
آغاز همکاری خانه زیست شناسی با دیجی کالا(فیدیبو) و بوکت
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 برگرفته از صفحه اینستاگرامی خانه زیست شناسی
خب دوستان عزيز و همراهان دوست داشتني!
بالاخره يكي از يه دانشگاه كشور دست به قلم شد!! واتفاقاً چقدرم قشنگ نوشت...
 
دانشگاه رازي كرمانشاه براي ما در خانه زيست شناسي  ياد آور دكتر حسن اكرمي و كتاب " ژنتيك از كلاسيك تا ژنوميك" است.اندكي قبل از ايشون، دكتر مهديون و "بيوشيمي استراير" ؛ و اخيراً هم دكتر اكملي عزيز و كتاب بي نظير "جانور شناسي هيكمن" ،
كتابي كه براي ما يادآور خاطرات خوبِ كار كردن با جانورشناسان ايران و به ويژه پروفسور جمشيد درويش هست... كرمانشاه رو دوست دارم بخاطر اينكه تقريباً نديدم دانشجويي رو بي سواد فارغ التحصيل كنند!!! فوق العاده سختگير و البته موفق!
 
دانشگاه رازي رو ميخوايم به قلم زيباي احسان رضايي بشناسيم؛ دانشجوي دوره دكتري اين دانشگاه... 
 
قبل از اینکه در مورد دانشگاه حرف بزنم، بهتر است کمی شما را با کرمانشاه و مردمش آشنا کنم.
 البته سعی أم بر این است حرف هایم کلیشه ای و تعارف و تمجید نباشد. وقتی نام کرمانشاه می آید، نوری از نورون ها و آکسون های آن بخشی از خاطره که واژه کرمانشاه و طاق بستان و بیستون را به هم وصل کرده است، مثل برق عبور می کند و همزمان ما را به یاد دو واژه ی بیستون و طاق بستان نیز می اندازد. 
 
از زمانی که فرهاد شاکی از جور زمانه ستون های کوه را لرزاند، نام کرمانشاه و بیستون در هم آمیخته اند. 
آری کرمانشاه شهر شیرین و فرهاد است. شهری که مردمانش به سان فرهاد در حین عاشقی سخت کار می کنند. صدای چکش مردمان این شهر بر دیوارهای سخت و سنگی را تنها شاید زلزله ای ویران کننده ی 7.3 ریشتری چند روزی خاموش کند.
 در این دیار که سه قوم غنی لک، کرد و کرمانشاهی را درخود جای داده، هیچگاه واژه های نمیدانم یا به من ارتباطی ندارد را نه موقع پرسیدن آدرس از راننده تاکسی یا نانوا و نه در  مقابل دزد یا مزاحم در این شهر نخواهی شنید. نگاه ها به سنگینی نگاه آدم های همیشه طلبکار نیست. زندگی در این شهر ارزان است جوری که اگر در تهران زندگی کرده باشید، روزهای اول در کرمانشاه حس می کنید همه چیز رایگان است. و اما دانشگاه ...!
طاق بستان را که ادامه دهی و از دامنه ی کوه به سمت جنوب حرکت کنی، به دانشگاه رازی می رسی. 
در میان مردم غرب کشور، دانشگاه رازی یک برند بسیار معتبر دانشگاهی به حساب می آید که البته چندان هم نامربوط نیست. دانشگاه رازی اولین دانشگاه غرب کشور بوده و در بهمن ماه سال 1351 با عنوان دانشکده علوم کرمانشاهان تاسیس شده است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
در حال حاضر دانشگاه رازی 10 دانشکده و 39 پردیس با دارا بودن گروه آموزشی از جمله دانشگاه هایی است که در اکثر مقاطع و
رشته ها پذیرای دانشجویان است.
13هزار نفر دانشجو به همین دلایل اکنون مشغول تدریس در این دانشگاه هستند 
دانشکده علوم اولین دانشکده تاسیس شده دانشگاه بوده و دارای 79 عضو هیئت علمی می باشد.
گروه زیست شناسی این دانشکده با 20 عضو هیئت علمی از گروه های نسبتا فعال دانشکده بوده و در حال حاضر در مقطع کارشناسی در رشته های زیست شناسی عمومی و جانوری , در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های اکولوژی, علوم سلولی مولکولی , فیزیولوژی گیاهی و جانوری , بیوسیستماتیک جانوری و زیست شناسی تکوینی و در نهایت در مقطع دکترای تخصصی در رشته ی زیست شناسی سلولی مولکولی دانشجویان علاقه مند را پذیراست. 
از جمله اساتید این گروه; 
علی بیدمشکی پور , ناصر کریمی , مجتبی تاران , حسین فلاحی, سجاد سی سخت , حسن اکرمی , سیروس قبادی, مهری آزادبخت و وحید اکملی هستند.
 
راستی امکانات رفاهی دانشگاه هم بد نیست , برای فوتبالی ها یک زمین چمن پرفکت دارد , استخر خوب و خوابگاه هایی نسبتا مناسب.
کتابخانه هم تا دلت بخواهد.
ارادتمند شما 
دانشجوی سال چهارم دکترای رشته سلولی مولکولی 
احسان رضایی

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است!

تلفن: 66477684ارتباط ویژه از طریق تلگرام: 09374098350