هدیه نوروز کرونایی
آغاز همکاری خانه زیست شناسی با بوکت و فیدیبو
جهت دیدن فایل ها لینک زیر را لمس کنید.
آغاز همکاری خانه زیست شناسی با دیجی کالا(فیدیبو) و بوکت
 
 برگرفته از صفحه اینستاگرامی خانه زیست شناسی (انجمن علمی دانشجویی خانه زیست شناسی)
 
برخلاف دانشگاه تهران، که قبولی در آن یک آرزوی پشت کنکوری است، قبولی در دانشگاه شیراز، یک " غرور" پس از فارغ التحصیلی است! 
کلاً فارغ التحصیلان دانشگاه شیراز دارای اعتماد به نفس کاملاً خودشانی!! هستند...دانشگاه شیراز مشهور به " دانشگاه پهلوی" است.
 
 می گویند "محمدرضا شاه پهلوی" در رقابت با پدرش، رضا شاه ، که دانشگاه تهران را ساخته بود، دانشگاه پهلوی را ساخته است!! در طراحی این دانشگاه از معمار بزرگ جهان " مینورو  یاماساکی" که بعدها مرکز بزرگ تجارت جهانی نیویورک را ساخته است استفاده کرد .
محمد رضا شاه پس از دعوت از رئیس دانشگاه پنسیلوانیای امریکا، دانشگاه شیراز را مستقیما تحت نظر این دانشگاه قرار داد، تا جایی که روابط علمی این دو دانشگاه از محکم ترین روابط علمی میان ایران و امریکا بود .
بخش زیست شناسی این دانشگاه از سال 1340 فعالیت خود را آغاز کرد و در بسیاری از شاخه ها در کشور پیشتاز بود. 
بسیاری از اساتید این بخش امریکایی بودند که با انقلاب 57 و خروج این اساتید از کشور، بخش زیست شناسی دانشگاه شیراز دچار خلاء بزرگي شد. امروز اما، بزرگي و سرامدي گروه زيست شناسي دانشگاه شيراز، مدیون زحمات اساتید بزرگی چون ; دکتر بهمن خلدبرین ، دکتر علی مرادشاهی, دکتر حسینی, دکتر شیدخت حسینی, دکتر هما رجائی , دکتر مارک گتنر است که مجددا غرور علمی این گروه را به جایگاه واقعی اش برگرداند.
 
اساتید بزرگی نیز در حال حاضر این مسولیت 
خطیر را به عهده دارند;
دکتر مصطفی سعادت, دکتر ایرج سعادت, دکتر بها الدینی, دکتر کربلایی, دکتر یوسفی , دکتر مقرب , دکتر خسروی, دکتر نخبه, دکتر مردانی, دکتر روحانی, دکتر حسن زاده , دکتر غلامپور , دکتر منصفی و ...
 
یادتان باشد، هنگام صحبت با یک دانشگاه شیرازی , با مغرور ترین فرد ممکن در رشته خودش روبرو هستید; قوی و مسلط , مغرور و دوست داشتنی..!
خانه زيست شناسي، براي همه دانشگاه شيرازي هاي اين پيج آرزوي سلامتي و موفقيت ميكند...
 
 
 

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است!

تلفن: 66477684ارتباط ویژه از طریق تلگرام: 09374098350